Založ si blog

Kam čert nemôže, pošle ženu. !

 

Nemám nič proti ženám, no v tomto prípade, o čom chcem písať o prezidentskej kandidátke Z. Č, však áno.

Máme deň pred snáď najbizarnejšími voľbami v histórii Slovenska. Už sme mali niekoľko žien, ako kandidátok na prezidentku, spomeňme si na Vášáriovú, Radičovú, no ešte nikdy to nebola žena, ktorá za pomoci zahraničia a ním platených mainstream médií na Slovensku, aby bola pasovaná za najväčšieho ašpiranta na víťazstvo. Nech sa dívame sprava, zľava, tá obrovská mašinéria médií zo Z.Č., neznámej to osôbky, až do prihlásenia sa do boja o kreslo prezidenta Slovenskej republiky, urobila ikonu s najčistejšími úmyslami v jej osobe. Po odstúpení R. M., ktorý nezvládol tlak ročnej kampane a peňazí zo zahraničia sa mocní rozhodli pre nový neznámi subjekt v osobe Z.Č.. Osoba, ktorá má veľmi dobre naučené slovné vyjadrovania sa pred verejnosťou, by prakticky už nepotrebovala ako prezidentka zaškoľovanie sa v bontóne, slušnosti, etike správania štátnika, čo R.M.nemal.

ALE !…to moje ale, je tu zas.! Vieme všetko o Z.Č..? A hlavne, popravde.? Áno vieme toho dosť, ale nie len to, čo nám ponúkajú zahraničím podporované plátky. Vyplavili sa nám informácie z jej minulosti. Počas svojej praxe, resp. už od obdobia, keď končila vysokú školu, sa angažovala pri otcovi aj v kauze pezinskej skládky, ktorá sa začala koncom 90. rokov 20. storočia. Ako sa priživila na otcovej revolte proti Pezinskej skládke, ktorú sa im podarilo zrušiť, začo obdržala medzinárodnú „Goldmanovu environmentálnu cenu“ za boj proti ekologicky znečistenému prostrediu. Túto cenu udeľuje rodinný podnik Goldman company. No, čo tým ale vyriešili, keď z jedného kritizovaného miesta ho vysúdili a premiestnili inde, o kúsok vedľa, do neďalekého Senca.!  Najintenzívnejšie obdobie prišlo od roku 2007 počas integrovaného povoľovania skládky a v roku 2008, keď sa konalo najviac verejných protestov a to bola od roku 2001 keď začala spolupracovať so združením Via Iuris, do 2010 ako advokátka. Via Iuris je občianske združenie, ktoré pomáha ľuďom obhajovať svoje práva a zúčastňovať sa na rozhodovaní o veciach verejných. V rámci tejto spolupráce sa Z.Č. venovala téme „Verejná kontrola verejnej moci“, téme „Zodpovednosť verejných činiteľov“, a tiež účasti verejnosti na rozhodovaní o veľkých investičných zámeroch. A to všetko bolo za vlády M.Dz., ktorý ešte asi nevedel odkiaľ vietor fúka a nepreveril si peňažné toky Via luris. Boli to nadačné fondy samého miliardára a mecenáša Georga Sorosa. Za túto jej iniciatívu bola finančne podporovaná sumou 175.000 dolárov. Pekná to suma na tri roky. Kráľ odpadu vtedajšie doby jej otec, však po vylúčení z predsedníctva Pezinskej skládky, pokračoval na inom mieste. A to na rôznych miestach po Slovensku. Patril aj do skupiny „recyklátorov“ odpadu  po prepuknutej afére za Dz. vlády z Nemecka a Rakúska. Tak prosím, toto bude „naša“ pravdepodobná prezidentka Slovenskej republiky. No, čo je na Z.Č. najviac zarážajúce, je opovrhovanie 75% občanov, ktorí sú hodnotovo kresťansky založení a pre nich je rodina, žena, muž a deti, prvoradé. Jej gender zmýšľanie a liberálny globalizmus, je už silná káva aj na dobre cvičených politológov, z druhej strany rieky, ako stojí ona. Nové a nové video blogy, tzv. „vlogy“ vlogerov reagujúcich na vylepšený profil Z.Č. v mainstream médiách sa rodia, ako huby po daždi.

Takže, milí priatelia, čitatelia a prívrženci niečoho, čo na Slovensku má byť pokračovaním zažitým chodníčkom odchádzajúceho „prezidenta ľudu“ A. K., nebude nič iné, ako pokračovaním neúcty väčšiny obyvateľstva Slovenska.!

 

Prezident a (ne)prezidenti.

23.02.2019

Ešte v histórii prezidentských volieb nebolo tak vyrovnané postavenie všetkých kandidátov, ako teraz. Vždy sme mali dvoch - troch jasných kandidátov, ktorí boli verejnosti, bez mediálneho podsúvania viac »

„Najväčší Slovák“ komu to slúži. ?

02.01.2019

Neviem z koho múdrej hlavy toto vzišlo, ale mám pocit, že niektorí Slováci asi nemajú iné starosti, ako hlasovať na pochybne pripravenú anketu "Najväčší Slovák". Nikto nikdy neurčí, kto viac »

V Kolárove nič nového pod Slnkom. !

09.12.2018

Je mesiac po Komunálnych voľbách 2018 a čo sa pred, počas a po voľbách odohralo v Kolárove sa nevymyká celoštátnemu priemeru. S tým rozdielom, že "Vojna volov" na sociálnych sieťach bola viac »

Venezuela Guaidó

Venezuelská opozícia získala kontrolu nad troma diplomatickými budovami Venezuely v USA

18.03.2019 23:35

Venezuelská opozícia získala kontrolu nad dvoma budovami vo Washingtone, ktoré patria venezuelskému ministerstvu obrany, a konzulátom v New Yorku.

Občianske združenie pre Tadeáša

Občianske združenie pre Tadeáša

18.03.2019 22:52

Občianske združenie Úsmev pre Tadeáš, ktoré pomáha chlapcovi s nevyliečiteľným ochorením.

Mozambik cyklón obete nárast

Cyklón Idai si v Mozambiku mohol vyžiadať až 1000 obetí na životoch

18.03.2019 22:22

Humanitárne organizácie medzitým upozornili, že celkový rozsah škôd spôsobených cyklónom a následnými záplavami nie je zatiaľ možné odhadnúť.

Vladimir Putin

Putin podpísal zákony proti falošným správam a "prejavom neúcty" voči úradom

18.03.2019 21:21

Putin podpísal legislatívu napriek odporúčaniu aktivistov za ľudské práva, ktorí upozornili, že zákony budú zneužívané na zásahy proti slobode prejavu.

jancer

Tu nájdete názor Slováka zo zmiešaného územia Slovenska. Vitajte.!

Štatistiky blogu

Počet článkov: 12
Celková čítanosť: 31580x
Priemerná čítanosť článkov: 2632x

Autor blogu

Kategórie