Založ si blog

„Istambulák“ alebo nebo a peklo. !

Už býva na Slovensku zvykom, že si najdôležitejšie rozhodnutia v živote nechávame na poslednú chvíľu a potom to tak aj vyzerá. Čo sa to tu odohráva kvôli Istambulskému dohovoru je už aj pre „obyčajného“ človeka, cez čiaru. Dohovor sa začal prejednávať už v roku 2011 a pred pol rokom, ho slovenský parlament neratifikoval, a tak dal jasný odkaz, že Slovensko sa tohto neúčastní, lebo bola taká politická vôľa a nielen tá, ale aj väčšina Slovákov kresťanského zmýšľania sním nesúhlasí. A keďže „ešte“ máme demokraciu, tak je to v poriadku. No našli sa oponenti, ktorí sa domnievajú, že aj tá menšina národa má svoje práva. Má, ale my sme chceli pred 30 rokmi demokraciu, tak ju musia aj zástancovia tej časti populácie, ktorá by chcela, voľnomyšlienkárstvo, sodomu a gomoru, skrátka liberalizmus.!! Ten liberalizmus, ktorý sa neštíti v jednom oslovení „Dámy a páni“ schovať tú veľkú plytkosť ich zmýšľania.

Predstavujem Vám poslanca Nemeckého parlamentu „HER“ Steffena Kőnigera……

https://www.facebook.com/LukasMachala21/videos/2436758206635673/UzpfSTEwMDAwMTQ4OTc1Mjg5MzoyODkxMDE3NTQwOTU3ODc2/

Človek, čo Pán Boh stvoril, to ty nemeň.!

Dalo by sa touto krátkou vetou z Evanjelia pokračovať v tom, že nadradenosť človeka v prírode, ktorú liberáli veľmi rád používajú, že aj vo svete zvierat sa nachádzajú tieto výnimky v rodovom ponímaní. „ALE“ vari si my ľudia, máme, len preto, že zlyhala výchova detí a mládeže v spoločnosti a u rodičoch, privoliť a podvoliť sa týmto výnimkám sexuálnej orientácie.? Som zástanca toho, že len sami môžeme za to, ako si vychováme svoje pokolenie. Tento liberalizmus už raz v histórii sa pokúšal vniesť do spoločností tie úvahy a spochybňovať čo nemôžeme v normálnej spoločnosti akceptovať. Bolo to pred ekonomickou krízou v 30 rokoch minulého storočia v USA, a následného vzniku nacizmu a fašizmu. Toto v USA v tichosti eliminovali, ale teraz sa tieto sily začali v 90 rokoch presadzovať vo východnej Európe.!! Je na nás, ako sa v nadchádzajúcich voľbách zachováme. Či volič príde razantne povedať NIE..!!! tejto hrozbe. Pán Boh stvoril pre Adama a Evu raj na zemi, len ich hriech nás pripravil o nebeské radosti na zemi. A to, o čo sa snažia liberálne sily, to nie je NEBO, to je PEKLO..!!!

 

(Ne)vidím svetlo na konci tunela. ! 2. časť.

14.07.2019

Pokračovanie blogu zo 7. júna 2019...(Ne)vidím svetlo na konci tunela.! 1. časť. Po 21 rokoch opäť Vatra zvrchovanosti v Kolárove. ! 26.mája roku 2017 som prebral stagnujúci Miestny odbor Matice viac »

(Ne)vidím svetlo na konci tunela. ! 1. časť.

07.06.2019

Ako som už niekoľkokrát poznamenal, život Slovákov na zmiešanom území juhu Slovenska konkrétne v Kolárove, je naďalej nezávideniahodný. Nie všetci to síce takto vnímajú. Ale tým, ktorým viac »

Rovná, či pokrivená chrbtová kosť Zuzany Čaputovej. ?

22.03.2019

Tak, ešte nie je ani týždeň po 1. kole Prezidentských volieb a máme tu mnoho otázníkov pred 2. kolom. Pred tromi mesiacmi sa meno Zuzana Čaputová, len málo komu javilo, ako možnej kandidátky viac »

Donald Trump - Huawei

Trump hrozí obmedzením spolupráce štátom využívajúcich techniku Huawei

17.02.2020 07:37

Kľúčoví spojenci USA v Európe, najmä Británia a Francúzsko, oznámili, že nezakážu účasť spoločnosti Huawei na budovaní sietí 5G, zavedú však v tejto veci obmedzenia.

Čína / Koronavírus /

Počet obetí koronavírusu v Číne stúpol na 1770

17.02.2020 06:42

V provincii Chu-pej - epicentre šírenia nákazy - bolo za uplynulých 24 hodín hlásených 1933 nových prípadov nákazy.

Donald Trump

Trump vyzval Rusko, aby prestalo podporovať 'ohavnosti' Asadovho režimu

17.02.2020 06:09

USA sú podľa neho znepokojené násilím v provincii Idlib na severozápade Sýrie, oznámil v nedeľu Biely dom.

Lucia Ďuriš Nicholsonová, podcast

Nicholsonová: Matovič by nebol horší premiér než Fico

17.02.2020 00:00

Do podcast štúdia Pravdy prišla tentoraz europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová zo strany Sloboda a solidarita.

jancer

Tu nájdete názor Slováka zo zmiešaného územia Slovenska. Vitajte.!

Štatistiky blogu

Počet článkov: 16
Celková čítanosť: 46193x
Priemerná čítanosť článkov: 2887x

Autor blogu

Kategórie