Založ si blog

Kam čert nemôže, pošle ženu. !

 

Nemám nič proti ženám, no v tomto prípade, o čom chcem písať o prezidentskej kandidátke Z. Č, však áno.

Máme deň pred snáď najbizarnejšími voľbami v histórii Slovenska. Už sme mali niekoľko žien, ako kandidátok na prezidentku, spomeňme si na Vášáriovú, Radičovú, no ešte nikdy to nebola žena, ktorá za pomoci zahraničia a ním platených mainstream médií na Slovensku, aby bola pasovaná za najväčšieho ašpiranta na víťazstvo. Nech sa dívame sprava, zľava, tá obrovská mašinéria médií zo Z.Č., neznámej to osôbky, až do prihlásenia sa do boja o kreslo prezidenta Slovenskej republiky, urobila ikonu s najčistejšími úmyslami v jej osobe. Po odstúpení R. M., ktorý nezvládol tlak ročnej kampane a peňazí zo zahraničia sa mocní rozhodli pre nový neznámi subjekt v osobe Z.Č.. Osoba, ktorá má veľmi dobre naučené slovné vyjadrovania sa pred verejnosťou, by prakticky už nepotrebovala ako prezidentka zaškoľovanie sa v bontóne, slušnosti, etike správania štátnika, čo R.M.nemal.

ALE !…to moje ale, je tu zas.! Vieme všetko o Z.Č..? A hlavne, popravde.? Áno vieme toho dosť, ale nie len to, čo nám ponúkajú zahraničím podporované plátky. Vyplavili sa nám informácie z jej minulosti. Počas svojej praxe, resp. už od obdobia, keď končila vysokú školu, sa angažovala pri otcovi aj v kauze pezinskej skládky, ktorá sa začala koncom 90. rokov 20. storočia. Ako sa priživila na otcovej revolte proti Pezinskej skládke, ktorú sa im podarilo zrušiť, začo obdržala medzinárodnú „Goldmanovu environmentálnu cenu“ za boj proti ekologicky znečistenému prostrediu. Túto cenu udeľuje rodinný podnik Goldman company. No, čo tým ale vyriešili, keď z jedného kritizovaného miesta ho vysúdili a premiestnili inde, o kúsok vedľa, do neďalekého Senca.!  Najintenzívnejšie obdobie prišlo od roku 2007 počas integrovaného povoľovania skládky a v roku 2008, keď sa konalo najviac verejných protestov a to bola od roku 2001 keď začala spolupracovať so združením Via Iuris, do 2010 ako advokátka. Via Iuris je občianske združenie, ktoré pomáha ľuďom obhajovať svoje práva a zúčastňovať sa na rozhodovaní o veciach verejných. V rámci tejto spolupráce sa Z.Č. venovala téme „Verejná kontrola verejnej moci“, téme „Zodpovednosť verejných činiteľov“, a tiež účasti verejnosti na rozhodovaní o veľkých investičných zámeroch. A to všetko bolo za vlády M.Dz., ktorý ešte asi nevedel odkiaľ vietor fúka a nepreveril si peňažné toky Via luris. Boli to nadačné fondy samého miliardára a mecenáša Georga Sorosa. Za túto jej iniciatívu bola finančne podporovaná sumou 175.000 dolárov. Pekná to suma na tri roky. Kráľ odpadu vtedajšie doby jej otec, však po vylúčení z predsedníctva Pezinskej skládky, pokračoval na inom mieste. A to na rôznych miestach po Slovensku. Patril aj do skupiny „recyklátorov“ odpadu  po prepuknutej afére za Dz. vlády z Nemecka a Rakúska. Tak prosím, toto bude „naša“ pravdepodobná prezidentka Slovenskej republiky. No, čo je na Z.Č. najviac zarážajúce, je opovrhovanie 75% občanov, ktorí sú hodnotovo kresťansky založení a pre nich je rodina, žena, muž a deti, prvoradé. Jej gender zmýšľanie a liberálny globalizmus, je už silná káva aj na dobre cvičených politológov, z druhej strany rieky, ako stojí ona. Nové a nové video blogy, tzv. „vlogy“ vlogerov reagujúcich na vylepšený profil Z.Č. v mainstream médiách sa rodia, ako huby po daždi.

Takže, milí priatelia, čitatelia a prívrženci niečoho, čo na Slovensku má byť pokračovaním zažitým chodníčkom odchádzajúceho „prezidenta ľudu“ A. K., nebude nič iné, ako pokračovaním neúcty väčšiny obyvateľstva Slovenska.!

 

(Ne)vidím svetlo na konci tunela. ! 2. časť.

14.07.2019

Pokračovanie blogu zo 7. júna 2019...(Ne)vidím svetlo na konci tunela.! 1. časť. Po 21 rokoch opäť Vatra zvrchovanosti v Kolárove. ! 26.mája roku 2017 som prebral stagnujúci Miestny odbor Matice viac »

(Ne)vidím svetlo na konci tunela. ! 1. časť.

07.06.2019

Ako som už niekoľkokrát poznamenal, život Slovákov na zmiešanom území juhu Slovenska konkrétne v Kolárove, je naďalej nezávideniahodný. Nie všetci to síce takto vnímajú. Ale tým, ktorým viac »

Rovná, či pokrivená chrbtová kosť Zuzany Čaputovej. ?

22.03.2019

Tak, ešte nie je ani týždeň po 1. kole Prezidentských volieb a máme tu mnoho otázníkov pred 2. kolom. Pred tromi mesiacmi sa meno Zuzana Čaputová, len málo komu javilo, ako možnej kandidátky viac »

baláž, ekonóm

Zomrel známy ekonóm Peter Baláž, bol profesorom na Ekonomickej univerzite

21.08.2019 11:13

V minulosti radil viacerým členom vlády.

SR Smer-SD minimálna mzda TK BAX

NAŽIVO: Fico pred očakávaným vyhlásením Pellegriniho hovorí o minimálnej mzde

21.08.2019 11:00

Predseda Smeru Robert Fico zvolal tlačovú besedu k predloženiu návrhu zákona o minimálnej mzde do parlamentu. Sledujte s nami naživo.

africký mor ošípaných, potraviny, kafiléria

Slovensku zostala len jedna kafiléria

21.08.2019 11:00

Čo by sa stalo, keby africký mor prenikol do niektorého z veľkochovov ošípaných? Slovensku zostala jedna jediná kafiléria.

najvyšší súd

Súdna rada potvrdila štyroch kandidátov na post predsedu Najvyššieho súdu

21.08.2019 10:40, aktualizované: 10:45

Kandidujú Štefan Harabin, Jana Bajánková, Ivetta Macejková a Soňa Mesiarkinová.

jancer

Tu nájdete názor Slováka zo zmiešaného územia Slovenska. Vitajte.!

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 40819x
Priemerná čítanosť článkov: 2721x

Autor blogu

Kategórie